Меблева фабрика «Катунь»

Одним з  найбільших виробників м’яких меблів на меблевому ринку України по праву вважається Шосткинська фабрика «Катунь».

Переваги фабрики перед аналогічними виробниками — це відмінна якість виробництва, низькі ціни і великий вибір матеріалів для обшивки. При цьому терміни на виготовлення м’яких меблів мінімальні — від одного до двох тижнів. Фабрика працює на самій півночі України — в місті Шостка Сумської області. Підприємство «Катунь» спеціалізується на виробництві кутових диванів, диванів класичних, диванів типу «Софа», «Малютка», а також ліжок та крісел.

Споживачі вибирають дивани фабрики «Катунь» за врівноважене поєднання цін на продукцію і якості, підтвердженої нормами ГОСТу.  Для виготовлення меблів використовуються екологічно чисті матеріали і сировина, відповідні санітарним нормам України.

Угловой диван "Бруклин"

Угловой диван «Бруклин»

Потенційні покупці диванів і інших м’яких меблів фабрики «Катунь»  — це люди, які цінують фабричну якість, цікавий дизайн і бажаючі придбати меблі за прийнятною вартістю.

Меблева фабрика «Катунь» виробляє дивани з різноманітними розкладними механізмами: «класична книжка», «єврокнижка», «алеко», «дельфін», «мералат», «седафлекс», «софа» та інші.,  так як це один з надійних і простих механізмів розкладання м’яких меблів. Дивани кутові фабрики «Катунь» виготовляються з  механізмами «дельфін» та «єврокнижка».

Диван «Алекс»

До диванів фабрики «Катунь» при бажанні можна підібрати крісла які гармоніють і за колірною гамою і по дизайну. Таким чином, можна зібрати комплекти, що складаються з дивана і одного крісла, так звана «двійка» і комплекти «трійки» — диван з двома кріслами. Є в асортименті фабрики меблі для дітей, зокрема випускаються дивани «Антошка», «Тоша», «Кубік», «Анюта».

Ідеальним варіантом для тих, хто має в будинку кішок або собак, стануть дивани «Кубик» або «Панда». Замовивши для цих моделей оббивну тканину флок, можна «вбити декількох зайців»: захистити диван від кігтів домашнього улюбленця, так як тканина міцна і міцна, і збереже диван чистим і охайним, так як флок відмінно чиститься від забруднень..

Сайт фабрики: http://katun.net.ua

Комментарии

шт

Добавьте к себе на страницу:
Both comments and pings are currently closed.
StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.