Бізнес-школа Сумського державного університету «Youth&Business»

12  та 13 січня такі учні нашої школи, як Спиридонов Дмитро, Заєць Дар’я, Гриценко Анастасія, Малишок Аліна, Літвинова Анна, Савченко Софія та Новік Кирил стали учасниками Бізнес-школи в Сумах. Захід проходив на базі Конгрес-центру СумДУ. Участь прийняло 150 чоловік, серед яких були діти з міста Суми, Конотопа, Охтирки та Шостки. В кінці першого дня учнів поділили на команди по 5-6 учнів. Домашнім завданням було підготувати Бізнес-проект.

Бізнес-школа – це платформа для спілкування молоді, яка ще навчається з бізнес-молоддю, яка вже веде підприємницьку діяльність. Це два дні «повного занурення» в тему бізнесу і підприємництва. Це цікаві знайомства і нові ділові зв’язки, а також «тренувальний майданчик» для команд майбутніх стартапів, який дозволяє їм отримати необхідні знання і розвинути затребувані навички, одночасно застосувавши їх на практиці. 

Проект націлений на мотивацію молоді до старту в підприємництві і спонуку більшого інтересу до бізнес-тематики. Учасники мають можливість в інтенсивному форматі пройти етапи від вибору бізнес-ідеї до «краш-тесту» моделі їх бізнесу під керівництвом підприємців-експертів.

Членами команди, які дійшли до фіналу були і наші учні.  Друге місце  посіла

команда до складу якої входили  Спиридонов Дмитро, Літвинова Анна та Савченко Софія.     А  третє  місце Гриценкро Анастасія.

Комментарии

шт

Добавьте к себе на страницу:
Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.
StudentBlog theme is brought to you by Quasargaming.com online slot games such as Plenty on twenty, Fruits and sevens and Columbus deluxe.